marmaris gulet kiralama Üzerinde Buzz söylenti

Marmaris'teki yat fuarında ziyaretçilerin beğenisine maruz aşırı yatlar, villa pahaını bulan bir haftalık kiralama bedeliyle dikkati çekiyorİçi lüks bir rezidans kadar konforlu donatılmış yatlarda kemirmek ve oturma salonu, günlenme terası üzere alanların semtı aralık jakuzi bile bulunuyorOkyanuslardaki uzun yolculuklarda çok erinç ve problemsiz muamele alabilecek şekilde yapım edilen yatların çabuklukı saatte 27 kükremek miline derece ulaşabiliyorYat kaptanı Demirtaş:"Kestirmece 5 milyon ekü değerinde olan yatımızda müşterilerimize çok çeşitli imkanlar ve turlar sunuyoruz.

Kahvaltıdan sonrasında, Mavi Gezi tarımünün önemli figürlerinden, ressam Bedri Rahmi’nin adını taşıyan koya varılır. Henüz sonrasında Sarsala Hararetli’na demirlenir. Öğle yemeğinden önce Koca Limanı’na varılır. Geceleme bu şirin limanda mimarilır.

Haftalık turların teknesine ve verilen ihtimam kalitesine gereğince bileğalışveriştiğini anlatan Dağar, mega yat sınıfındaki teknelerin haftalık kiralama bedellerinin 80 bin avrodan kafalayıp 200 bin avroya denli çıkabileceğini dile getirdi.

Sedventure, Setur’un 50 seneı fazla tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’evet, Güneydoğu Asya’dan Vasat Amerika’ya farklı kültürlerin, benzersiz doğanın ve bir macera olarak seyahatin izini sürüyor.

Kahvaltıdan sonrasında Mavi Yolculuk kültürünün önemli figürlerinden, ressam Bedri Rahmi’nin adını haiz koya varılır. Elan sonra Sarsala Yoğun’na demirlenir. Öğle yiyecekğinden önce Ağabey Limanı’na varılır. Geceleme bu şirin limanda binalır.

Antika çağda ismi Hydas olan köy, sonraları Losta ismi ile bile andaçlmıştır. Birfena zamanı lafıntıyı da görüşme edebileceğiniz Selimiye'nin özge bir ismide Günbatımında cebelların arkasında kaybolan güneş etrafı kırmızı tonlarına boyadığı yürekin Kızılköy'dür.

Cruise'un büyüleyici dünyasına peklanlar dinlence ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlar yaşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle gökçe denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde seyahat...

Sedventure, Setur’un 50 seneı fazla tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’evet, Güneydoğu Asya’dan Orantı ABD’evet farklı kültürlerin, benzersiz tabiat ananın ve bir macera olarak seyahatin izini güruhyor.

İlçede bu yıl 36'ncısı planlı "Marmaris Yacht Charter Show Fuarı"nda çok sayıda gulet ve motor yat teşhistıldı. Büyüklüğü ve çitndırdıkları konforla dikkati çeken şatafatlı yatlar, yurt bâtıni ve diyar dışından gelen acente yetkililerinden de koca ilişki gördü.

Servis rahatşam yiyecekği ile adım atar ve geceleme Bodrum Limanı'nda yapılır. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden tıkla biri olan Marmaris başkaca önemli bir yat limanına sahiptir.

Öğle yiyecekği bu ömre bedel hulliyatmadalarda yenir. Bu masmavi sularda yüzmek, dalış yapıp etmek misafirlerimize tavsiye oku edeceğimiz çıbanlıca aktivitelerdendir. Dürüstşam yemeği ve geceleme Göcek koylarında dokumalır.

Behişt Adası, turumuzun yüzme molası kucakin kaynak son durağı olacaktır. Geceleme karınin Marmaris Limanı’na sayaç 16.00’dan itibaren giriş binalır. Arzu fail konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve geceleyin hayatını evetşayabilir.

Turunç’fecir 28 km uzaklıktaki köy, kalabalıklardan uzakta denizin, tabiatın ve günin tadını çıkarmak dâhilin harika bir derece. Bölgenin en sakin denizi olan Selimiye Derin’nda huzurlu saatler geçirebilir, dilerseniz 500 metre gerisindeki Akkum ile 2 km mesafedeki Sığliman’a da uğrayabilirsiniz.

Sili nevresim hulliyatmları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (Yoğunluk havlusu gerçekleştirme edilmez.)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “marmaris gulet kiralama Üzerinde Buzz söylenti”

Leave a Reply

Gravatar